Jak funguje náš příměstský tábor?

 

Naše tábory umožňují vašim dětem prožít léto venku v přírodě, poznat nové kamarády, zažít nové věc

i a zakusit celotáborovou hru plnou zábavy, dobrodružství i napětí. Večer se pak vrací domů, aby si odpočinuly a nabraly síly na další den plný nových zážitků.

Táborový program probíhá vždy v jednom týdnu od pondělí do pátku, v čase od 8 do 16 hodin. Mezi 7 a 8 hodinou k nám děti každé ráno přivedete, aby prožily den v přátelském kolektivu, plný nových zážitků, nabitý atraktivním a smysluplným programem a odpoledne mezi 16 a 17 hodinou si je můžete opět vyzvednout

Každého turnusu se účastní okolo 25 dětí, které jsou na program rozděleny do menších skupinek. Tyto skupinky spolu v průběhu celého týdne spolupracují i soutěží v etapové hře, která je provází celým týdnem a dodává táboru jedinečnou atmosféru.

Tábory vedou zkušení, kvalifikovaní a ochotní vedoucí, kteří se práci s dětmi věnují v průběhu celého roku.

 

Kde tábory probíhají?

Zázemí příměstského tábora tvoří naše skautská základna v parku Lužánky u dopravního hřiště, kde začíná a končí každý den. Vyrážíme na výlety do přírody, za koupáním nebo jinými zajímavostmi. Program se snažíme tvořit tak, aby si v něm každé dítě našlo, co ho baví.

 

Pro koho jsou naše tábory určeny?

Naše příměstské tábory jsou určeny pro všechny děti od 5 do 11 let

které chtějí zažít dobrodružství nebo se jen pobavit. Dětem nabízíme výběr ze dvou programů. Více najdete v sekci Program a termíny.

 

Kdo tábory pořádá?

Tábory pořádá kolektiv zkušených a nadšených vedoucích, kteří se činnosti s dětmi dobrovolně věnují v průběhu celého roku  ve skautských oddílech organizace Junák - český skaut, středisko Hiawatha Brno, z.s. Více o vedoucích se dočtete v sekci Tým a kontakty.

 

© 2012 Junák – svaz skautů a skautek ČR, středisko HIAWATHA Brno
» Stránky organizace Junák

tvorba webu & grafiky
» Ondřej Daněk

» Stránky oddílu skautů
» Stránky oddílu skautek Carcharias
» Stránky oddílu vlčat
» Stránky oddílu světlušek Píďalky
» Stránky smíšeného oddílu Fénix
» Stránky roverského kmene Hurikán

» Stránky 13. střediska HIAWATHA Brno
» Stránky základny Supa Bělohlava Strážná
» Středisková fotogalerie
» Stránky VZSSST

» Informační systém příměstských táborů