Naše příměstské tábory vznikly jako projekt několika našich odvážných vedoucích, kteří chtěli nabídnout kvalitní program nejen dětem z našich skautských oddílů. Žádná překážka je nedokázala zastavit a dali vzniknout oblíbeným táborům. Letos se můžete těšit již na sedmý ročník.

 

Kontakt

Kontaktní osobou je Barbora Zedníčková:

tel.: +420 732 215 237

mail: primestske.tabory@trinactka.com

Kontaktní údaje právního subjektu pořadatele najdete zde.

Číslo účtu: 2300101486/2010

 

Vedení tábora a přípravný tým

Barbora Zedníčková

25 let

vedoucí týmu, organizace, program, komunikace s rodiči

Od roku 2008 vede oddíl skautek (11 - 16 let), v roce 2012 začala vést také oddíl světlušek (6 -11 let). Již čtvrtým rokem je vedoucí skautského letního tábora a je také hlavní vedoucí všech našich příměstských táborů střediska. Má několikaleté zkušenosti s prací s dětmi, přípravou programů, vedením a organizací akcí. 

V současnosti pracuje v malé firmě, kde má nastarosti veškerou administrativu a zakázky a objednávky. 

Má ráda skaut, výlety, čtení a dobré jídlo.

 

 

Ivona Kuřilová

23 let

spoluvedoucí týmu, organizace, program

Je studentkou lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Ráda pracuje s dětmi, již šestým rokem vede oddíl      skautek a pomáhá i u oddílu mladších světlušek. Podílí se také na organizaci různých střediskových akcí.       Když jí zbyde nějaký volný čas, ráda zpívá, hraje na kytaru a sportuje.

 

 

 

 

 

 

Gabriela Havlínová

20 let

spoluvedoucí týmu, program, instruktorka

Je studentkou mezinárodních vztahů a bezpečnostních a strategických studií na Masarykově univerzitě v Brně. Skauting je součástí jejího života již 12 let a momentálně vede oddíl skautek. Ráda chodí do přírody, cestuje, čte pěkné knížky a ráda tráví čas s přáteli.

 

 

Kristýna Halešová

17 let

spoluvedoucí týmu, program, spoluinstruktorka

Od roku 2013 fungovala jako rádkyně družiny skautek a nyní pomáhá při vedení tohoto oddílu. Studuje na Gymnáziu tř. Kpt. Jaroše a kromě školy  ráda čte, věnuje se skautingu, zpěvu a hře na hudební nástroje.

 

 

 

Karin Mullerová

14 let

nová mladá posila organizačního týmu, program

je studentkou základní školy Husova. Do skautu chodí od svých 6ti let. Od roku 2013 je členkou skautek. Chodí na základní uměleckou školu na výtvarný obor a také střediska volného času na kreslení figury. Volný čas tráví s přáteli a tvořením. Má ráda focení, urbex, skaut, děti a výtvarné umění.

 

 

 

Lucie Maršálková

18 let

spoluvedoucí týmu, program, instruktorka

Od roku 2014 pomáhá ve vedení oddílu skautek a aktivně se zapojuje do střediskových aktivit. Studuje Biskupské gymnázium v Brně. Volný čas tráví většinou sportem - tréninkem latinsko-amerických  tanců a standartních tanců a jako trenérka přípravného oddělení moderní gymnastiky. Má ráda dobré jídlo, dobrý kolektiv přátel a samozřejmě skauting jako každodenní součást života. 

 

Markéta Malenovská

24 let

instruktorka

Studuje Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity a Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity. V minulosti tři roky vedla oddíl světlušek (6 - 11 let). Nyní již aktivně v oddíle nepůsobí, ale pomáhá pořádat některé střediskové akce jako například střediskový ples nebo příměstské tábory. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli. Rovněž ráda tancuje, sportuje, chodí do přírody a samozřejmě také do skautu.

 

 

Jana Kučerová

22 let

Studentka Masarykovy univerzity v Brně. Od svých čtrnácti let vedla družinu světlušek. Poslední dva roky působí jako vedoucí v oddílu vlčat. Má ráda vodní sporty a přírodu.

Prý má chabé slohové střevo a nerada o sobě příliš vypisuje, takže na zbytek se jí budete muset zeptat osobně.

 

 

Jakub Smejkal 

18 let

Student Gymnázia Křenová, který se ve skautu pohybuje od svých 7 let. Působí ve vedení oddílu skautů, chystá programy, stará se o organizační stránku, je správcem Lužáneckého srubu. V současnosti pomáhá chystat letní třítýdenní skautský tábor.

Mimo to rád chodí na výlety do přírody, “hraje” Geocaching a taky jezdí na kole.

 

© 2012 Junák – svaz skautů a skautek ČR, středisko HIAWATHA Brno
» Stránky organizace Junák

tvorba webu & grafiky
» Ondřej Daněk

» Stránky oddílu skautů
» Stránky oddílu skautek Carcharias
» Stránky oddílu vlčat
» Stránky oddílu světlušek Píďalky
» Stránky smíšeného oddílu Fénix
» Stránky roverského kmene Hurikán

» Stránky 13. střediska HIAWATHA Brno
» Stránky základny Supa Bělohlava Strážná
» Středisková fotogalerie
» Stránky VZSSST

» Informační systém příměstských táborů